Turkish Arabic English French German Italian Russian Spanish

HARFİYAT TAŞIMACILIĞI

 

DİNÇER TAŞIMACILIK OLARAK, Türkiye nin her noktasında özel sektör ve kamu kuruluşlarının ihtiyaçları ve gereksinimlerini karşılamak için nakliyat ve hafriyat hizmeti sunmaktadır. Antalya'da lider özel sektör kuruluşlarından biri olan DİNÇER TAŞIMACILIK, nakliyat ve hafriyat sektöründe, alanında da tek isim olma yolunda çalışmalarında devam etmektedir. Bu anlamda teknolojik, yenilikçi ve çağdaş yüzü Müşterilerine, hak ettiği hizmeti sunmaktadır.

 

DİNÇER TAŞIMACILIK, Kamu kuruluşları ile işbirliği içerisinde olup Müşterilerinin gereksinimleri olan inşaat ve altyapı malzemelerinin temin ve ulaştırılmasını sağlayarak tedarikçi ve hafriyatçı olarak öne çıkmaktadır.Müşteri memnuniyeti esas alınarak, disiplinli personel kadro ile 24 saat kaliteli hizmet  sunmaktadır. Lider yapısının gereği olan yenilikçi bakış açısını her birim ve faaliyetine yansıtarak, tüm faaliyetlerini çevreye ve insana saygılı bir biçimde sürdürmeyi hedef edinmiştir.

 
 
 
 
 
 
 

Araç Takip Sistemi

Arvento Araç Takip Sistemleri ile; GPS uyduları sayesinde araçlarımızı Operasyon Müdürlüğümüzce Bilgisayarımızdan takip ederek; hızlarını, izlemiş oldukları güzergâhı, duraklama yaptıkları yerleri ve sürelerini sayısal haritalar üzerinde izleyip, araçlarımızın günlük kullanımı hakkında detaylı raporları alarak size en kaliteli hizmeti "DİNÇER TURİZM" olarak sağlıyoruz. 

Belgelerimiz

Müşteri Hizmetleri