Turkish Arabic English French German Italian Russian Spanish

PERSONEL DESTEĞİ

 

Günümüz iş dünyasında personel alanında esneklik vazgeçilmez bir koşul olarak karşımızda durmaktadır. Özellikle üretim alanında her an değişebilen sipariş miktarlarına göre veya mevsimler şartlara bağlı olarak ortaya çıkan geçici personel gereksinimleri işletmeler açısından büyük organizasyonel ve maliyetsel güçlükler yaratmaktadır. Dinçer Turizm Türkiye personel istihdamı alanında sahip olduğu deneyim ve güçlü organizasyon yapısı ile müşterilerinin üzerinde büyük iş yükünü ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır.

 Ülke çapında hizmet verebilmek gibi bir  güce sahip olan Dinçer Turizm Türkiye pek çok farklı alanda hem istihdam desteği, hem dış kaynak kullanımı ile personel desteği sunabilmektedir. Destek verilen alanlar ve sektörler çok farklılık gösterebilmektedir.

Personelimiz her zaman kaliteye önem veren, organizasyon alanında eğitimli ve deneyimli, özgüveni yüksek, işine sahiplenen, takım oyununda ve insan ilişkilerinde başarılı kişilerden oluşmaktadır.

Personelimiz her zaman organizasyonun görünen ve en önemli parçası oldukları bilinciyle hareket etmektedir.

 
 
 
 
 
 
 

Araç Takip Sistemi

Arvento Araç Takip Sistemleri ile; GPS uyduları sayesinde araçlarımızı Operasyon Müdürlüğümüzce Bilgisayarımızdan takip ederek; hızlarını, izlemiş oldukları güzergâhı, duraklama yaptıkları yerleri ve sürelerini sayısal haritalar üzerinde izleyip, araçlarımızın günlük kullanımı hakkında detaylı raporları alarak size en kaliteli hizmeti "DİNÇER TURİZM" olarak sağlıyoruz. 

Belgelerimiz

Müşteri Hizmetleri