Turkish Arabic English French German Italian Russian Spanish

Turistik Geziler

        PAS TURU (Perge,Aspendos,Side) ; Bir günlük tur olup, sabah hareket ile, Perge Antik Şehri, Aspendos Tiyatrosu, Öğle yemeği ve Side’de yüzme molası ile kuyum fabrikasına ziyaret, sonras geriye dönüş.

           KEKOVA-MYRA TURU : Sabah hareket ile Ulupınar’da çay molası, Finike’ye varış burada içecek molasından sonra Demre’ye geliş. Nikolas Kilisesini ve kaya mezarlarını ziyaret sonrasında Batık Şehir yat turu ile yüzme molası ve müteakip öğle yemeği sonrası dönüş.

        PAMUKKALE TURU: 2 gün 1 gece turdur. Pamukkale’ye varış, teraslara girilip akşam otelde yemek ve sabah kahvaltısı. Tekrar Pamukkale’de tiyatro ziyareti yapılıp, dönüşte halı okulu da gezilerek Antalya’ya dönülür. Not: İsteğe bağlı bir günlük Pamukkale turu yapılır.

     KAPADOKYA TURU : Nevşehir,Ürgüp,Avanos ve Konya’yı içeren bir turdur. 3 gün 2 gece sürer. Turlarda gece eğlenceleri isteğe bağlı organize edilir.

     YAT TURU : Antalya küçük limandan sabah hareket . Düden şelalesi,Sıçan adası ve yüzme molasını içerir. Yemek fiyatları biletler dahilinde olup,içecekler ekstradır.

     MANAVGAT BOT : Manavgat nehride yapılır. Küçük şelale görülüp,müteakip nehirde ilerlenir. Denize açılıp,yüzme molası verilir. Öğle yemeği tekrar çeşitli eğlenceler eşliğinde dönülür.

     RAFTİNG : Beşkonak’ta yapılır. Köprü çayı üzerinde botlarla yaklaşık 12 KM gidilir Tabiat çok güzel olup, oldukça heyecan veren bir turdur.

     YANARTAŞ OLİMPOS TURU : İlk olarak Kemer turistik beldesi gezilip Yörük çadırları görülür. Phaselis antik limanı ziyaret edilir. 1 saat yüzme molası verilir. Sonrasında Olimpos antik şehri gezilerek Yanartaş’a gidilir. Burası doğal bir yanardağdır ve mitolojide geçer. Tekrar yüzme molası verilerek dönülür. Öğle yemeği isteğe bağlı Ulupınar’da ve uygun bir yerde verilir.

     TERMASOS ,DÜDEN VE KURŞUNLU ŞELALE TURU : Sabah Termasos antih şehri ziyaret edilir. 1.Düden şelalesi gezildikten sonra öğle yemeği verilir. Kurşunlu şelalesi gezildikten sonra altın fabrikası ziyaret edilerek 2.Düden şelalesi gezintisi ile dönülür.

     İSTEĞE BAĞLI GECE TURLARI : İsteğe bağlı olup, bu özel turlar pazarlığa bağlıdır. Disko turu vb.

AYRICA ; BÜTÜN ŞEHİRLERARASI OTOBÜS BİLETLERİ SATILIR. ŞİMDİDEN BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

Araç Takip Sistemi

Arvento Araç Takip Sistemleri ile; GPS uyduları sayesinde araçlarımızı Operasyon Müdürlüğümüzce Bilgisayarımızdan takip ederek; hızlarını, izlemiş oldukları güzergâhı, duraklama yaptıkları yerleri ve sürelerini sayısal haritalar üzerinde izleyip, araçlarımızın günlük kullanımı hakkında detaylı raporları alarak size en kaliteli hizmeti "DİNÇER TURİZM" olarak sağlıyoruz. 

Belgelerimiz

Müşteri Hizmetleri